Jdi na obsah Jdi na menu

Kam s ním ???

4. 2. 2012

 

Ani nevím kam tento pivovar zařadit. Dle místa podnikání - vaření piva - do Středočeského kraje, dle prvního v řadě vlastníků do kraje Plzeňského, jelikož jej vlastní Prazdroj a dle konečného vlastníka až někam do Jihoafrické republiky........... 

 Změny, které v pivovaru Velké Popovice probíhají, směřují jednoznačně k dalšímu zvyšování kvality piva i ke zlepšování služeb zákazníkovi. Kromě toho se zde dbá na historickou tradici (pivovar architektonicky patří mezi snad nejkrásnější pivovary a vůbec výrobní závody v celé České republice), ale rovněž je rozvíjena tradice být moderní.

V květnu 1996 jako první pivovar v České republice Velkopopovický Kozel zavedl svoji stránku na celosvětové počítačové síti INTERNET a tímto okamžikem začal psát v kybernetické současnosti svoji novou kapitolu.

V roce 1999 Velkopopopovický pivovar oslavil 125. výročí svého založení.

V březnu roku 1999 byla potvrzena fúze Plzeňského Prazdroje, a.s. se společností Pivovar RADEGAST a.s. (majoritním vlastníkem akcií pivovaru Velké Popovice). Od října roku 1999 má společenství Plzeňského Prazdroje, Radegastu a Velkých Popovic nového vlastníka, Jihoafrické pivovary (South African Breweries, plc.).

 

 

Náhledy fotografií ze složky Kozel