Jdi na obsah Jdi na menu

Co vaří ??

9. 2. 2012

 Sortiment námi vařeného piva 

 

11% Svatovar světlý ( oceněn na Chmelových dožínkách 2009 1.cenou Návštěvníků a cenou Muzikantů ) Vyniká svou jemně nasládlou chutí, která přechází v příjemnou hořkost.

12% Svatovar světlý ( oceněn 2.místem Pivo česné republiky 2009 ) Je charakteristický svou výraznou, ovšem nevtíravou hořkostí a silným řízem.

13% Svatovar speciál ( oceněn 3.místem na Jarní ceně českých sládků 2009 a 3.místem – Bronzovou českou pivní pečetí 2011 ) Jeho zvláštností je specifická chuť, která ho odlišuje od všech námi vyráběných piv. Je docílená použitím speciálního mnichovského sladu.

12% Svatovar tmavý Vaříme ze čtyř druhů sladů. Je specifický svou jemnou karamelovou chutí s nádechem kávy a silnější hořkostí.

12% Svatovar polotmavý Čtyřsladové pivo, charakteristické svou jantarovou barvou a příjemnou směsicí chutí, plzeňského, mnichovského, karamelového a barevného sladu.

Naše pivo nabízíme k osobnímu odběru a to v obalech KEG 30l., 50l., 15l. ( v omezeném množství ), 1,5l. PET, plníme i 5l. soudky. Po dohodě možno zapůjčit i výčepní zařízení.
  

 

Náhledy fotografií ze složky Svatovar